REALIZÁCIA "STARÝ STEIN" - 2-izbový byt / GENEREA Fix & Flip
Pekná lokalita pri Blumentáli

REALIZÁCIA projektu "STARÝ STEIN" v novostavbe v širšom centre Bratislavy s architektúrou na mieru


Táto prípadová štúdia nie je typická, ale poukazuje na možnosti, ktoré kreativita v realitnom biznise otvára.  

Byt v známej novostavbe Stein 2 bol zakúpený vo februári 2019 a následne prebehla zmena dispozície, vďaka ktorej v pôvodne 1-izbovom byte vznikla samostatná spálňa. Vzhľadom na fakt, že byt developer odovzdával v štandarde, boli úpravy o niečo náročnejšie, ale stáli za to. 

Byt bol predurčený na dlhodobý alebo krátkodobý prenájom, pričom sa počítalo s investíciou aj do kompletného zariadenia a klimatizácie. Okolie Blumentálu je populárna lokalita a zadanie architektovi znelo vytvoriť niečo originálne napriek všednému stereotypu novostavieb. Cieľom bolo okrem zvýšenia hodnoty bytu aj potenciálne vyššie dosahované nájomné. 

Celý projekt trval približne 3 mesiace. Byt bol následne kompletne zariadený kuchyňou na mieru, štýlovým nábytkom a doplnkami vrátane všetkých spotrebičov. 

Kombinácia kvalitnej novostavby v dobrej lokalite, šikovného architektonického riešenia, premysleného interiérového dizajnu a ďalších benefitov v podobe pivničnej kobky a parkovania priniesla svoje ovocie veľmi rýchlo. Byt sa prenajal za 4 dni za cenu na hornej hranici trhu vo svojom segmente.   

FOTOGALÉRIA

Páči sa Vám tento byt? Ponúkneme Vám podobný.

Prosíme, vyplňte stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

REALIZÁCIA "BLUMENTÁL" - 3-izbový byt / GENEREA Fix & Flip
Pekná lokalita v širšom centre