GENEREA Riešenia na mieru

Všetky situácie v živote majú riešenie. Aj tie s bývaním.

Pomôžeme vám s vašou nehnuteľnosťou, nájdeme vám nové bývanie alebo vám pomôžeme vyriešiť vaše dlhy.

Na každú situáciu v živote existuje riešenie. Ak sa nachádzate v situácii, napríklad po rozvode, zdedili ste nehnuteľnosť, či ste ovdoveli, sťahujete sa do alebo / z inej krajiny, prípadne potrebujete vyriešiť vašu finančnú situáciu alebo inú situáciu, spojenú s bývaním, radi vám pomôžeme. Odkúpime vašu nehnuteľnosť alebo navrhneme iné riešenie.

Predať či kúpiť nehnuteľnosť vyzerá na prvý pohľad jednoducho, v skutočnosti však tento proces v sebe skrýva niekoľko desiatok úkonov. My ich všetky poznáme, vieme, ako na to, dodržiavame zákony a všetky dokumenty pripravujeme s našim profesionálnym tímom. Radi vám pomôžeme.

Neviete, čo so zdedenou nehnuteľnosťou? Nemáte schopnosti, znalosti alebo čas na to, aby ste to nejako riešili? Pomôžeme vám. Máme dostatok skúseností na to, aby sme vám kvalifikovane poradili, ako sa vysporiadať s majetkom, ktorý vám robí viac starostí ako úžitku. Môžete si vybrať s niekoľkých možností, ktoré vám na základe analýzy situácie navrhneme. 

Aj v takýchto situáciách vám pomôžeme. Ak si potrebujete vysporiadať majetok po rozvode a neviete, čo by bolo pre vás najlepšie, my nájdeme riešenie. Vašu nehnuteľnosť môžeme predať, prenajať alebo od vás odkúpiť. Následne vám pomôžeme nájsť a kúpiť iný byt, prípadne ho vymeniť. Možností je viac, naším cieľom je, aby ste boli spokojní a začali s kľudom ďalšiu etapu života. 

Sťahujete sa v rámci jedného mesta alebo dokonca z / do iného mesta? Potrebujete predať pôvodnú nehnuteľnosť a nájsť novú? Aj v tomto prípade nájdeme pre vás optimálne riešenie. 

Uvažujete o výmene bytu za väčší? Alebo za menší?  Máte pozemok, ale potrebujete byt? Chceli by ste vymeniť jeden byt za dva? Kombinácií na výmenu nehnuteľnosti môže byť veľa, ale je len jedna cesta k ich  správnej realizácii - odborná a profesionálna.

Komplikovaná finančná situácia

Každý sa môže ocitnúť v nečakanej nepriaznivej situácii. Ponúkame vám rôzne riešenia zadĺženia prostredníctvom vašej nehnuteľnosti. Rovnako vám pomôžeme, ak máte dlhy spojené s bývaním. Na prvý pohľad ťažká situácia však môže mať pozitívne riešenie.  

Posúdime stav a hodnotu vášho bytu a ponúkneme vám férovú cenu. Rýchlo a bez starostí vyriešime prevod a odborne zrealizujeme všetky potrebné kroky tak, aby ste nemali starosti. 

Hľadáte riešenie vašej situácie s bývaním? 

Prosíme, vyplňte náš stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.