GENEREA O násNaše služby šijeme na mieru pre každého klienta. 

Keď sa hovorí o nehnuteľnostiach, deväť z desiatich ľudí povie automaticky, že nechce o “realitke” ani počuť. Chápeme. My sme rovnakí a preto vznikla GENEREA. Veríme, že aj v realitách sa dá podnikať slušne, poctivo a odborne. Za takmer tri roky existencie máme za sebou transakcie v hodnote vyše 5 miliónov EUR a úspech vyskúšaný na sebe ponúkame ďalej klientom prostredníctvom našich služieb. 

Investujeme do nehnuteľností vlastný kapitál a preto nehnuteľnostiam rozumieme. Našim prvoradým cieľom sú však šťastné domovy a spokojní klienti, ktorí s nami zostávajú. Riešime pre nich kúpu, rekonštrukciu, investície, predaj a prenájom nehnuteľností, ako aj správu rezidenčných nehnuteľností, a to najmä v Bratislave. 


Naše hodnoty


Hodnoty, na ktorých stojí GENEREA, si najľahšie zapamätáme, ak použijeme mnemotechnickú pomôcku DRAK SLUHOM. V nej sa skrýva 5 základných hodnôt GENEREA - DRAjv, Konzistentnosť, SLUšnosť, Harmónia a Otvorená Myseľ. 

Drajv


Drajv je náš vnútorný hlas, ktorý nás poháňa vpred. Každý z nás dokáže konať samostatne a zodpovedne bez toho, aby čakal na “príkaz zhora”. Sme zanietení pre našu prácu, každý svojím spôsobom, a toto zanietenie nám pomáha na našej ceste dopredu. 

Konzistentnosť


Sme konzistentní v tom čo hovoríme a ako konáme. Na našich úlohách pracujeme priebežne a postupne – ako firma, tak aj ľudia v nej. Sme konzistentní aj v našich vyjadreniach - čo hlásame, to aj robíme.  

Slušnosť


Netolerujeme neslušné správanie voči sebe navzájom, navonok ani voči nám. Správame sa férovo medzi sebou, aj ku klientom. Radšej stratíme zákazku a budeme znášať negatívne dôsledky tohto rozhodnutia, ako by sme mali ísť proti nášmu presvedčeniu o férovom jednaní a legálnom postupe. Nechceme stratiť osobnú integritu. Ale nenecháme si so sebou ani “zametať”. 

Harmónia


Harmónia je to, čo presahuje všetky oblasti našej práce. Prejavuje sa v našich projektoch, ktoré robíme s cieľom vytvárať pekné bývanie. Harmónia je aj v našich srdciach, pretože len tak môžeme meniť veci k lepšiemu. Napríklad staré byty na nové. 

Otvorená myseľ 


Vieme, že nevieme všetko a stále sa máme čo učiť. A aj k tomu, čo vieme, pristupujeme kriticky a podrobujeme to neustálemu skúmaniu. Avšak - pri predaji nehnuteľností vieme presne, čo treba robiť, aby bol celý proces transparentný a podľa zákona. 

Náš team


Vladimír Ravinger, CEO 

Zakladateľ a vizionár. Chodiaca encyklopédia vedomostí z oblasti realít a financií. Jeho skúsenosti v predaji nehnuteľností sú pre nás neoceniteľné. Vždy si vyberá tú ťažšiu cestu. Výstup na Elbrus bol iba jedným z jeho športových úspechov. 

+421 902 908 616

ravinger@generea.com

Daniel Kováč, COO

Pokojný a vtipný. S vážnou tvárou vás presvedčí, že práve pristálo UFO. Má dokonalý prehľad o všetkých projektoch, ktoré má pod palcom a riadi ich s precíznosťou jemu vlastnou. Zbiera lego a umelecké grafiky. Bowling hrá ako nikto - otočený chrbtom.

+421 905 736 270

kovac@generea.com

Vladimír Vanko, CFO

Rýchly a presný, pretože financie sú jeho doménou. Má rád technické novinky a pravidelne nás zásobuje tipmi na rôzne zdroje odborných informácií. Cestovateľ a bežec na dlhé trate, ktorý nikdy nezabudne na naše narodeniny.

+421 903 442 152

vanko@generea.com

Andrej Záhorec, Sales Consultant

Zvláštny člen nášho teamu, ktorý je v skutočnosti niekto úplne iný - je hudobník. Reality má ako ďalší job, pretože  okrem spevu a hry na husliach výborne ovláda predajný proces. Jeho dar reči je v tejto oblasti nepostrádateľný.

+421 944 353 153

zahorec@generea.com


Externá spolupráca:

Alexandra Hanusová 

Marketing 

+421 905 331 611

info@ahadesign.sk

https://www.ahadesign.sk

Michal Príkopa 

Advokát 

+421 907 287 146

prikopa@prikopalegal.sk

https://www.prikopalegal.sk