GENEREA O násNaše služby šijeme na mieru pre každého klienta. 

Keď sa hovorí o nehnuteľnostiach, deväť z desiatich ľudí povie automaticky, že nechce o “realitke” ani počuť. Chápeme. My sme rovnakí a preto vznikla GENEREA. Veríme, že aj v realitách sa dá podnikať slušne, poctivo a odborne. Za takmer tri roky existencie máme za sebou transakcie v hodnote vyše 5 miliónov EUR a úspech vyskúšaný na sebe ponúkame ďalej klientom prostredníctvom našich služieb. 

Investujeme do nehnuteľností vlastný kapitál a preto nehnuteľnostiam rozumieme. Našim prvoradým cieľom sú však šťastné domovy a spokojní klienti, ktorí s nami zostávajú. Riešime pre nich kúpu, rekonštrukciu, investície, predaj a prenájom nehnuteľností, ako aj správu rezidenčných nehnuteľností, a to najmä v Bratislave. 


Naše hodnoty


Hodnoty, na ktorých stojí GENEREA, si najľahšie zapamätáme, ak použijeme mnemotechnickú pomôcku DRAK SLUHOM. V nej sa skrýva 5 základných hodnôt GENEREA - DRAjv, Konzistentnosť, SLUšnosť, Harmónia a Otvorená Myseľ. 

Drajv


Drajv je náš vnútorný hlas, ktorý nás poháňa vpred. Každý z nás dokáže konať samostatne a zodpovedne bez toho, aby čakal na “príkaz zhora”. Sme zanietení pre našu prácu, každý svojím spôsobom, a toto zanietenie nám pomáha na našej ceste dopredu. 

Konzistentnosť


Sme konzistentní v tom čo hovoríme a ako konáme. Na našich úlohách pracujeme priebežne a postupne – ako firma, tak aj ľudia v nej. Sme konzistentní aj v našich vyjadreniach - čo hlásame, to aj robíme.  

Slušnosť


Netolerujeme neslušné správanie voči sebe navzájom, navonok ani voči nám. Správame sa férovo medzi sebou, aj ku klientom. Radšej stratíme zákazku a budeme znášať negatívne dôsledky tohto rozhodnutia, ako by sme mali ísť proti nášmu presvedčeniu o férovom jednaní a legálnom postupe. Nechcem stratiť osobnú integritu. Ale nenecháme si so sebou ani “zametať”. 

Harmónia


Harmónia je to, čo presahuje všetky oblasti našej práce. Prejavuje sa v našich projektoch, ktoré robíme s cieľom vytvárať pekné bývanie. Harmónia je aj v našich srdciach, pretože len tak môžeme meniť veci k lepšiemu. Napríklad staré byty na nové. 

Otvorená myseľ 


Vieme, že nevieme všetko a stále sa máme čo učiť. A aj k tomu, čo vieme, pristupujeme kriticky a podrobujeme to neustálemu skúmaniu. Avšak - pri predaji nehnuteľností vieme presne, čo treba robiť, aby bol celý proces transparentný a podľa zákona. 

Náš team


Vladimír Ravinger, CEO 

Zakladateľ a vizionár. Chodiaca encyklopédia vedomostí z oblasti realít a financií. Jeho skúsenosti v predaji nehnuteľností sú pre nás neoceniteľné. Vždy si vyberá tú ťažšiu cestu. Výstup na Elbrus bol iba jedným z jeho športových úspechov. 

+421 902 908 616

ravinger@generea.com

Daniel Kováč, COO

Pokojný a vtipný. S vážnou tvárou vás presvedčí, že práve pristálo UFO. Má dokonalý prehľad o všetkých projektoch, ktoré má pod palcom a riadi ich s precíznosťou jemu vlastnou. Zbiera lego a umelecké grafiky. Bowling hrá ako nikto - otočený chrbtom.

+421 905 736 270

kovac@generea.com

Vladimír Vanko, CFO

Rýchly a presný, pretože financie sú jeho doménou. Má rád technické novinky a pravidelne nás zásobuje tipmi na rôzne zdroje odborných informácií. Cestovateľ a bežec na dlhé trate, ktorý nikdy nezabudne na naše narodeniny.

+421 903 442 152

vanko@generea.com

Richard Radačovský, Head of Sales

Rozvážny a pozitívny, veci rieši s kľudom. Riadi obchodný tím a má na starosti našich klientov - investorov. Keď treba, sám robí obhliadky so záujemcami. Keď im nevyhovuje jeden byt, predá im iný. Len tak - jednoducho. 

+421 911 885 331

radacovsky@generea.com

Alexandra Hanusová, Marketing Manager

Veľa toho nenahovorí, radšej pracuje. Tvorí content, navrhuje koncepty bytov a riadi ich prípravu na predaj - home staging, fotografovanie, prípravu videí a 3D prehliadok. Spravuje a vytvára túto web stránku a celú komunikáciu firmy. 

+421 905 331 611

hanusova@generea.com

Lucia Valterová, Office Manager

Vždy usmiata, pozorná a šikovná, všetko skvelo vybaví.  Či je to vklad do katastra, správne zaradenie každého dokumentu alebo krásna chata a catering na náš team building. Fotografovanie je jej hobby, aj tieto fotografie teamu sú jej dielom.

+421 911 097 102

valterova@generea.comMichal Príkopa, Transaction Coordinator

Málokedy ho vidíme, ale jeho zmluvy sú vypracované do detailov a bez chyby. Vybavuje všetky právne transakcie, spojené s kúpou a predajom nehnuteľností. 

+421 907 287 146

prikopa@generea.com

Andrej Záhorec, Sales Consultant

Zvláštny člen nášho teamu, ktorý je v skutočnosti niekto úplne iný - je hudobník. Reality má ako ďalší job, pretože  okrem spevu a hry na husliach výborne ovláda predajný proces. Jeho dar reči je v tejto oblasti nepostrádateľný.

+421 944 353 153

zahorec@generea.comTu môže byť Tvoje Meno, Sales Consultant

Zaujíma Ťa atraktívny svet „Real Estate“ no práca štandardného „makléra“ na živnosť nie je pre Teba zaujímavá? Rád komunikuješ s ľuďmi a hľadáš zaujímavú pozíciu, kde môžeš naplno využiť svoj potenciál?
Potom si tu správne. Viac o ponúkanej pozícii si prečítaj tu: GENEREA Kariéra


Tu môže byť Tvoje Meno, Sales Consultant

Zaujíma Ťa atraktívny svet „Real Estate“ no práca štandardnej„maklérky“ na živnosť nie je pre Teba zaujímavá? Rada komunikuješ s ľuďmi a hľadáš zaujímavú pozíciu, kde môžeš naplno využiť svoj potenciál?
Potom si tu správne. Viac o ponúkanej pozícii si prečítaj tu: GENEREA Kariéra