REALIZÁCIA "SRDCE NÍV" - náš TOP projekt roku 2021 / GENEREA Fix & Flip
Kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu

"SRDCE NÍV" - náš TOP projekt roku 2021 - kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy


Projekt SRDCE NÍV - rekonštrukcia 3-izbového bytu - je situovaný v azda najvyhľadávanejšej lokalite Bratislavy – na sídlisku 500 bytov. Z pohľadu mikrolokality je umiestnenie na Pavlovovej ulici priam ideálne - nachádza sa len 200 metrov od najmodernejšieho nákupného centra Nivy v Bratislave a rovnako aj pešo do historického centra. Zároveň s tým je tu však aj ticho, zeleň a prevažne rezidentský charakter malých tehlových bytoviek, ako aj skvelá dopravná dostupnosť na všetky smery. Centrum diania a zároveň aj pokoj a zeleň, to je SRDCE NÍV. 

FOTOGALÉRIA

Pri tomto projekte sme nemohli ponechať nič na náhodu a kompletnej rekonštrukcii sme venovali mimoriadnu pozornosť. Na návrh architekta sme ponechali a zvýraznili pôvodné betónové preklady ako aj tehlové murivo. Nadštandardné vybavenie bytu podčiarkujú aj drevené podlahy, ktoré sa takpovediac „pýtajú“ v tomto type bývania.  

Byt je však nevšedný nielen materiálmi, prevedením a polohou, ale modernou dispozíciou a bohatým príslušenstvom. Je orientovaný na dve strany, má dve dostatočne priestranné spálne a dve lodžie, a taktiež samostatné wc a kúpeľňu s vaňou.  

Súčasťou bytu je aj vstavaná šatníková skriňa, na mieru robená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ako chladnička, rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka a umývačka riadu. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica s oknom, ktorá sa dá využiť aj ako dielňa. Vďaka tomu byt môžeme smelo označiť za moderné mestské bývanie so „šmrncom“ starej Bratislavy. 

VIDEO
 
 


Páči sa Vám tento byt? Ponúkneme Vám podobný.

Prosíme, vyplňte stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

REALIZÁCIA Elegantný 3-izbový byt "PRI MICHALSKEJ BRÁNE" / GENEREA Fix & Flip
S vlastnou vínnou pivnicou, Župné námestie, Bratislava-Staré Mesto