REALIZÁCIA "SLNEČNÁ LÚKA" , 2,5-izbový byt v Ružinove /GENEREA Fix & Flip
Kompletná rekonštrukcia

Kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt “SLNEČNÁ LÚKA” 


Na jednej z kvetinových ulíc na Trávnikoch sme rekonštruovali príjemný slnečný byt.

Ružinov patrí dlhodobo najobľúbenejším lokalitám pre bývanie bez ohľadu na vek či štýl života jeho obyvateľov. Časť Trávniky vznikli v období 50. rokov ako jedno z ružinovských sídlisk a dnes je táto oblasť jednou z najžiadanejších častí Bratislavy, kde s obľubou bývajú nielen mladé rodiny ale i ostatní, ktorým nechýba hektika Starého mesta a zároveň nechcú bývať príliš až ďaleko od jeho centra. Navyše, snáď každý, kto sa v meste aspoň trochu orientuje, vie, kde sú „kvetinové“ ulice. A jednou z nich je aj Narcisová, kde sa byt „Slnečná lúka“ nachádza. 

FOTOGALÉRIA

Kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt „SLNEČNÁ LÚKA“ je ideálnym bytom pre mladú rodinu alebo pár, ktorí ocenia výnimočne tichú lokalitu. Príjemné prostredie s množstvom zelene, parkmi a jazerami v okolí sú z významnými benefitmi bývania v tejto mestskej časti. Občianska vybavenosť je tu výborná, navyše – všetko vybavíte pešo. Rovnako dobrá je dopravná dostupnosť prakticky ktorýmkoľvek smerom. 

Premyslená dispozícia bytu využíva jeho plochu 66 m2 na 100% – nenájdete tu žiadne zastrčené či nevyužité miesta – všetko má svoje miesto a zmysel. 

Centrom bytu je obývačka prakticky prepojená s kuchyňou, z ktorej je prístup na balkón. Tu sa sústredí väčšina denného života. Tomuto priestoru dominuje výrazné štýlové zrkadlo a veľký abstraktný obraz od mladej maliarky Kláry Jelínkovej, s ktorou dlhodobo spolupracujeme a pomáha nám dotvárať originálnu atmosféru v našich realizáciách.

Priestranná spálňa s veľkým rolldorom má vlastnú lodžiu a poskytuje tak potrebné súkromie i priestor na odpočinok. Menšia pol-izba môže slúžiť ako detská izba či pracovňa, je tak trochu bokom od ruchu v centrálnej časti bytu. 

Zo všetkých izieb je výhľad smerom na juhozápad do tichého vnútrobloku ponad bohatú zeleň v okolí domu. Posedenie na kuchynskom balkóne a lodžii v spálni je tak príležitosťou načerpať energiu po náročnom dni. 

Kúpeľňa je ladená do neutrálnych tónov, krásne v nej vyniknú výraznejšie doplnky, má vaňu a WC je samostatné

V byte je už hotová predpríprava na klimatizáciu, ktorú je možné bez problémom domontovať, a jej vnútorné jednotky sa dajú veľmi ľahko umiestniť do spálne a do obývačky. 

Celkovo má byt veľmi pokojnú atmosféru a život v ňom spĺňa všetky kritéria pre príjemné mestské bývanie. Samotný bytový dom je vo veľmi slušnom stave, je kompletne zateplený a má výťah. 

PÔDORYS 

Byt je kompletne zrekonštruovaný v štandarde GENEREA, čo znamená, že boli kompletne vymenené rozvody, podlahy, obklady, dlažby, sanita a interiérové dvere. Takisto boli urobené aj nové stierky, maľovky a sadrokartónové stropy. Okrem toho je súčasťou štandardu kompletne vybavená kuchyňa IKEA so všetkými spotrebičmi a taktiež vstavané skrine a osvetlenie celého bytu. Ostatný mobilný nábytok je súčasťou homestagingu a jeho ponechanie v byte môže byť predmetom ďalšej dohody. V prípade záujmu poradíme aj ohľadne dozariadenia bytu v spolupráci s našimi overenými partnermi. 

Fotografie ako aj video a 3D prehliadka odzrkadľujú skutočný stav nehnuteľnosti. 

VIDEO
 
 Páči sa Vám tento byt? Ponúkneme Vám podobný.

Prosíme, vyplňte stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.


Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

REALIZÁCIA “PRI FONTÁNE LÁSKY” 3-izb. byt / GENEREA Fix & Flip
Dohnányho, Bratislava-Ružinov