REALIZÁCIA “PRI FONTÁNE LÁSKY” 3-izb. byt / GENEREA Fix & Flip
Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Zaujímavo riešená rekonštrukcia 3-izbového bytu “PRI FONTÁNE LÁSKY”  v atraktívnej lokalite Nivy / GENEREA Fix & Flip


Čo môže byť na bývanie v meste lepšie ako poctivá tehla? Azda už iba poctivá tehla s príbehom. 

Bývanie v hlavnom meste môže byť veľmi príjemné, ak si dáte záležať na výbere lokality. V tomto smere patrí lokalita Nivy k úplnej špičke pomyselného rebríčka popularity. Je to najmä vďaka skvelej občianskej vybavenosti, malým kaviarničkám a obchodíkom a aj zeleným dvorom, na ktorých sa miestni obyvatelia stretávajú pri venčení domácich miláčikov či spoločných hrách detí. Prevažujú tu obľúbené nízkopodlažné tehlové bytovky a vládne tu príjemná komunitná atmosféra. 

FOTOGALÉRIA
PÔDORYS


Tento projekt sme nazvali „PRI FONTÁNE LÁSKY“. Ide o veľmi pekný 3-izbový byt s rozumne vyriešenou dispozíciou, ktorá umožňuje naplno využiť jeho relatívne menšiu výmeru. Nachádza sa na treťom poschodí tehlového bytového domu na rohu Dohnányho a Záhradníckej ulice. 

Tento dom však nie je len tak hocijaký dom, spája sa s ním zaujímavý príbeh. Vo dvore domu, kde miestni obyvatelia môžu parkovať, sa nachádza funkčná fontána, ktorá kedysi poslúžila ako kulisa pri natáčaní známeho filmu režiséra Dušana Rapoša – Fontána pre Zuzanu. Fontána je dnes na mapách označovaná ako Fontána lásky a tak sme aj názov nášho bytu spojili s týmto príbehom. Viac o tejto Fontáne sa dočítate tu

Bytový dom je bez výťahu a je vo veľmi slušnom pôvodnom stave, má zrekonštruovanú strechu a slušné suché pivničné priestory. Samotný byt s podlahovou plochou 57,6 m2 má dve spálne a obývačku spojenú s kuchyňou, odkiaľ je vstup na balkón o výmere 3,4 m2 . Okrem praktickej kúpeľne a samostatného WC určite poteší aj šikovná pivnica v suteréne o výmere 4,8 m2. 

Byt je kompletne zrekonštruovaný v štandarde GENEREA, čo znamená, že boli kompletne vymenené rozvody, podlahy, obklady, dlažby a sanita, ako aj interiérové dvere a urobili sa nové stierky, maľovky a sadrokartónové stropy. Okrem toho je súčasťou štandardu aj kompletne vybavená kuchyňa IKEA so všetkými spotrebičmi a taktiež vstavané skrine a osvetlenie celého bytu. 

VIDEO
 
 


Páči sa Vám tento byt? Dohodnite si stretnutie.

Prosíme, vyplňte stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

REALIZÁCIA "SRDCE NÍV" - náš TOP projekt roku 2021 / GENEREA Fix & Flip
Kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu