REALIZÁCIA 1,5-izbový byt “V RUŽOVEJ DOLINE” / GENEREA Fix & Flip
Sklenárová, Bratislava-Ružinov

REALIZÁCIA 1,5-izbový byt “V RUŽOVEJ DOLINE”, Sklenárová, Bratislava-Ružinov  

Tento obľúbený typ bytu s balkónom a pivnicou poskytuje na svojej neveľkej výmere pohodlné bývanie jednotlivcovi či páru. Projekt „V RUŽOVEJ DOLINE" sa nachádza v Ružinove, konkrétne časť Nivy na Sklenárovej ulici. 

Vyhľadávaná lokalita so sebou prináša blízkosť k centru, ticho a zeleň, výbornú občiansku vybavenosť, dobrú dopravnú dostupnosť a všetko čo k bežnému životu potrebujete. 

Dispozíciu bytu s plochou 44,55 m2 tvorí obývacia izba spojená s veľkou kuchynskou časťou, samostatná polizba, predsieň so vstavanými šatníkovými skriňami, kúpeľňa s WC a balkón. Centrálnou časťou bytu je obývačka spojená s kuchyňou, ktorá je vybavená zabudovanými spotrebičmi. 

Výhodou samostatnej polizby je, že je oddelená od dennej časti ponúka súkromie na odpočinok, kde sa zmestí plnohodnotná manželská posteľ a nájde sa miesto aj na úložný systém alebo odkladací priestor. Z polizby je vstup na balkón dostatočne veľký na sušenie bielizne či posedenie s kávičkou. Úložného priestoru nie je nikdy dosť a preto je v rámci predsiene umiestnená šatníková skriňa, k bytu prislúcha aj pivničná kobka s plochou 2,84 m2. 

Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu na 1. poschodí. Pred bytovým domom je parkovisko a zelená plocha s lavičkami, čím je dostatočne vzdialený od susedného a byt je tak veľmi svetlý. Bytový dom je po rekonštrukcii zateplený, s novým výťahom a vstupnou bránou. 

Byt bol kompletne zrekonštruovaný v štandarde GENEREA, čo znamená, že boli kompletne vymenené rozvody, podlahy, obklady, dlažby, sanita a interiérové dvere. Takisto budú urobené aj nové stierky, maľovky a sadrokartónové stropy. Okrem toho je súčasťou štandardu kompletne vybavená kuchyňa IKEA so všetkými spotrebičmi a taktiež vstavané skrine a osvetlenie celého bytu. Na prezentáciu bytu sme využili profesionálny home staging.

FOTOGALÉRIA


Páči sa Vám tento byt? Ponúkneme Vám podobný.

Prosíme, vyplňte stručný formulár, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Separate email addresses with a comma.

 Ďakujeme za váš záujem

Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

REALIZÁCIA 1,5-izb. byt “NA ŠTRKOVCI” / GENEREA Fix & Flip
Solivarská ul., Bratislava-Ružinov